Naše služby

Ponúkame kreatívne nápady, špičkový design a technické know-how, a preto dodávame skvelé návrhy, ktoré zodpovedajú vašim podnikateľským cieľom. Webové stránky vytvárame pomocou najnovších technológii, vďaka ktorým získavame najmodernejšie funkcie a príťažlivý vzhľad webových stránok. Vzhľadom k vzrastajúcemu počtu internetových obchodov je pre úspešné podnikanie stále dôležitejšie odlišovať sa od ostatných...

Webdesign

Design bez stratégie je umenie. Design so stratégiu je marketing.

Ľudia sú ochotní svojim mobilným zariadeniam venovať stále viac času a peňazí, napriek tomu pre nich množstvo obchodov nemá webové stránky prispôsobené. Dovoľte nám, aby sme Vám pomohli naplno využiť vaše webové stránky pre mobilné zariadenia, ktoré vám prinesú výrazný nárast počtu objednávok a pomôžu tak vášmu podniku v raste..

Keď niekto vidí vašu značku, môže okamžite odhadnúť, ako sa vaša spoločnosť prezentuje a mieru jej profesionality, preto je k dosiahnutiu úspechu zásadné mať originálny design, ktorý je vizuálne príťažlivý a nezabudnuteľný.

Redesign webových stránok

Sú vaše webové stránky niekoľko rokov staré, vyzerajú vyčerpané a potrebujú prerobiť? Možno ste ich skúšali dať dohromady sami s pomocou bezplatných šablón či softwaru, ale zistili ste, že nevyzerajú profesionálne.

Predtým, ako vás zákazníci kontaktujú, sa často pozerajú na váš web a profesionálne navrhnuté webové stránky sú preto úplná nutnosť!

Služby

Fashion Design

Grafické návrhy na potlač oblečenia, tričiek, textílie, návrhy na sieťotlač. Kompletná predtlačová príprava

Tlačená grafika

Návrhy plagátov, letákov, flyer, samolepiek , obalový dizajn.

Návrh vizitiek

Zameriavame sa na návrhy zaujímavých a originálnych vizitiek, ktoré zároveň korešpondujú so značkou vašej spoločnosti.

Logo Design, Corporate Identity

Návrh loga alebo kompletnej firemnej identity. Redesign starších log.

Spravovanie obsahu

Radi by ste mali možnosť aktualizovať svoje webové stránky kedykoľvek a kdekoľvek?

Responzívny Design

Dovoľte nám, aby sme Vám pomohli naplno využiť vaše webové stránky pre mobilné zariadenia.